| timidd a întrebat:

Buna ziua daca imi cumpar un telefon de la media galaxy are meniu si in limba romana?

5 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
sigur ca are, toate telefoanele comercializate in Romania au.
Poti cumpara si online si iti vine acasa, cu plata ramburs.
Bafta

| Innnaa a răspuns:

De obicei, orice telefon are meniul in multe limbi.Eu il am in engleza dar pot sa il schimb si in romana.Intreaba in magazin.

| mihaican a răspuns:

Normal daca e galaxy aare depinde de tara

| Raiku a răspuns:

Buna timidd, vorba lui mihaican depinde de tara. Daca il cumperi din Romania are meniu in limba Romana, si in caz ca e alta limba setezi tu Romana.

Sper ca te-am ajutat.
Toate cele bune

| catyushh a răspuns:

E normal sa aiba lb romana happy