| anonim_4396 a întrebat:

Salutare vreau sa imi cumpar si eu un telefon si ma gandeam sa aleg intre HTC 8x si Samsung ativ s voi pe care dintre acestea l-ati recomanda? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| KinekT a răspuns:

Primul retea 4 g... camera secundara mai mare
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4960&idPhone2=4975

3 răspunsuri:
| Deni99 a răspuns:

Servus, eu daca as fi in locul tau as alege HTC 8x deoarece samsungu in general nu este bun si se strica taciul ff repede, iti spun pentru ca si eu am Samsung si a inceput sa o ia rasna
Sper sa te fi ajutat

| davidtm a răspuns:

Este o alegere foarte grea amandoua telefoane ma impresioneaza.
dar as alege Samsung pentru firma NR 1 in lume..si pentru ca are ecranul mai mare.dar performantele sunt egale la aceste telefoane.
eu totusi nu inteleg de ce nu iti iei un android,pentru ca este cel mai apreciat software, daca vrei sa-ti iei un telefon pentru jocuri nu alege windows phone, pentru ca are o colega si nu ii merge subway surfer, si o gramada de jocuri nu ii merge, insa pe market gasesti o gramada de jocuri.
HTC costa in jur de 1000-1200.
linistit ti-ai putea lua un galaxy s2.m-am intins prea mult.
sper ca merit o fundabig grin
pentru ca mai am nevoie de o funda!

| NicolaVlad a răspuns:

Ia-ti HTC 8x ...Samsung este bun decat din cauza androidului, nu ti-as recomanda sa-ti iei un Samsung cu sistem de operare whindows phone.Un HTC 8x sau un lumia ar fi o alegere potrivita happy