| Bijou22 a întrebat:

Salutare!
Vreau sa va intreb ceva despre internetul de pe telefon. Daca mi-am incarcat cartela Orange PrePay cu 6 euro, atunci imi zice ca am 200 MB trafic de net.Cum activez internetul?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Daca ai verificat internetul pe telefon si nu functioneaza, intra pe site-ul Orange unde poti primi prin telefon setarile automate pentru internet. Selectezi modelul de telefon, lasi numarul la care sa primesti setarile si imediat vei fi anuntat despre aceasta.
http://setari-telefoane.orange.ro/login.jsf

| VirusS97 a răspuns:

Ai încărcat direct cu opţiune în care ai şi internet? Ai setările făcute? Dacă da şi da trebuie să activezi conexiunea cu pachetele de date şi merge.