| Haidu_Arnold_1995 a întrebat:

Salutari. Am un iPhone 4 si ieri dupa ce l-am adus de la service s-a blocat dupa ce am mers la Orange si am pus o cartela in el. orice am incercat sa fac nu a repornit, a ramas pe Apple logo asa ca i-am dat un restore & update pe itunes, cum am vazut ca au facut toti dupa 5 ore de cautare pe forumuri (s-a facut update la iOS 7.1.2) iar acum imi cere sa activez telefonul. Pe iTunes imi apare "There is a problem with your iPhone" si nu pot sa fac absolut nimic. Ajutor?

2 răspunsuri:
| trapbest091 a răspuns:

La iphone poti sa scoti cartela? Daca da scoate o las o vreo 6 minute si baga o la loc

| Elena199999999999 a răspuns:

Contul de itunes. Iti cere contul dau de itunes, fi te rog putin mai explicit si spune-mi ce iti apare pe ecran