| Mihăiţă_Prună_1999 a întrebat:

am si eu o problema am un iphone 4 iso 7.0.3 si nu merge sa intru imi cere sa ma conectez la itunes ma loghez de pe pc cu contul apoi imi spune :There is a problem with your iPhone apoi Please visit the Service Answer Center to find answers to all your zuestions about service options warrnty and other processes in your country.To find your nearest Apple Store, click here si de aici nu imi mai apare nimic si iese si telefonul din iTunes

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Chiar nu ai inteles nimic din mesajul ala? In principiu te duci la service cu el! Poti incerca un restore din DFU mode cu el. http://www.gadget.ro/dfu-mode-iphone/