| NexusHELPER a întrebat:

Saluuut. As dori si eu o optiune de Cosmote pana in, hai sa zicem 3 euro... Care sa aiba minute, SMS in Retea si daca se poate si putin net (vreo 50 MB, nu neaparat cu net). Ms Mult. Scz categoria, e cea mai vizitata rolling on the floor

3 răspunsuri:
| Sorinutsu a răspuns:

Salut, faza cu 50 mb trafic nu cred ca se aplica la 3 euro, dar este o extraoptiune cu 3 euro. doar ca, are doar minute si mesaje, 2000 si 2000 parca. suna gratuit la 1234 sau *100# nu mai stiu sigur, Bafta

| DeeaMarry a răspuns:

Suna la 1234 si asculta toate ofertele.
Ma indoiesc ca gasesti vreo extraoptiune cu net in banii astia, tinand cont de faptul ca reincarcarea minima e de 4 euro.

| NexusHELPER explică (pentru Sorinutsu):

De fapt aia e de 4 euro. Pe aia o am si vreau sa o schimb.