| Piitica a întrebat:

Samsung Galaxy Chat B5330 vs. Nokia asa 303. ce alegeti?

Răspuns Câştigător
| meduzza a răspuns:

Nokia. sunt cele mai bune Samsung-urile se strica imediat happy

6 răspunsuri:
| Piitica explică (pentru meduzza):

Multumesc, si eu la asta m-am tot gandit ca Nokia sunt cele mai bune, dar nu eram in clar pentru ca Samsung are android.

| meduzza a răspuns (pentru Piitica):

Mie mi se pare ca androidul este total nefolositor si mult prea complicat facut pentru ceea ce face el de fapt plus ca se bocheaza mai rau ca orice altceva eu de abia astept sa scap de samsungul meu laughing

| Tbx_adda_1981 a răspuns:

Nokia au devenit proaste de cand s-a mutat firma din Romania in Asia. Acum sunt chinezarizmehappySamsung Galaxy Chat b5330 are android 4 are multe pe el e super bunhappy Nokia a devenit un stifthappy

| Piitica explică (pentru Tbx_adda_1981):

Dar bateria la Samsung tine incarcata?

| Tbx_adda_1981 a răspuns (pentru Piitica):

Depine de catii MaH e. Adica bateria e bunicia...Dar telefoanele mi-au facut o impresie proastahappy

| Piitica explică (pentru Tbx_adda_1981):

Pe mine in mare parte ma intereseaza bateria. care crezi ca e mai buna?