| McSs a întrebat:

Samsung Galaxy mini 2 sau Samsung Galaxy Y Pro, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Categoric galaxy mini 2

Are de toate:

-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila

Dupa cum poti vedea aici: http://bit.ly/16Hwl4F majoritatea dintre cei care l-au cumparat au o parere foarte buna si sunt destul de multumiti de investitia facuta.

2 răspunsuri:
| nooope a răspuns:

Mini 2 mi se pare o alegere mai buna, este mai rapid decat galaxy y happy

| Blacknight2 a răspuns:

Am Samsung Galaxy mini 2 si pot sa iti zic ca e foarte, dar foarte bun. Sunt multumit de el. Deci recomand.