| reky a întrebat:

Care telefon credeti ca e mai bun? Samsung Galaxy Mini sau Samsung Galaxy Fit? Si de ce? Multumesc, si dau si funda!

9 răspunsuri:
| reky explică:

Un raspuns mai clar.Astept mai multe raspunsuri si dau funda celui care imi si aduce argumente, dupa cum am scris si in intrebare

| xBlonde a răspuns:

Fit...galaxy mini e foarte sensibil si merge cam greu touch`ul

| mandreea13 a răspuns (pentru xBlonde):

Nu merge greu este chiar usor de folosit

| xBlonde a răspuns (pentru mandreea13):

Eu am avut unul si mergea destul de greu:S...acum depinde

| mandreea13 a răspuns (pentru xBlonde):

Eu am unul si nu am absolut nici o problemabig grin Il recomand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre cele 2 variante as alege Fit, dar prefer cu totul alt model de telefon ma refer la: LG Optimus One P500 si LG Optimus Net P690, dar si Galaxy Fit este un model destul de bun.

| reky explică (pentru anonim_4396):

Nu prea ma mai atrage Lg.

| anonim_4396 a răspuns (pentru reky):

Pe mine da sunt absolut super, dar fiecare cu parerea lui. Apropo pe mine nu ma atrage Iphone.

| marinteodora a răspuns:

Samsung galaxy min