| xEmOlOvEx a întrebat:

Samsung galaxy note 4 sau iphone 6 plus? de ce? Funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| AdrienWH a răspuns:

Note 4.Pentru ca este un telefon stilat.Plus ca este si foarte performant si sa nu mai vorbim ca are si S Pen.Si este si mai mare decat iPhone 6plus.un prieten a avut iPhone 6 plus si cand l-a scapat la scoala din mana s-a facut PRAF.Deci recomand Note 4 si sa nu uitam ca Samsung a avut cele mai reusite produse si are si in continuare

5 răspunsuri:
| Shazamm a răspuns:

Boss ia-ți iphone 6
De ce de oare ce eu am note 4 modelul Gold 32 gb G910F de la Vodafone si crede-ma tot ce e bun pe el e ecranul si Camera in rest la partea Software si hardware e nașpa amprenta nu merge ca pe iphone are laguri ca tach wiz ocupa si app tel ocupa mult spatiu de ram si are lag unde trebuie putere mai mare daca vrei sa faci o filmare mai mult de 4-5 minute nu poti ca zice ca aparatul este prea incalzit si trebuie sa astepti5-7minute sa se raceasca si etc etc parerea mea ia iphone eu vreau sa il vand si sa imi iau S6 edge +. Salut toate cele bune, Funda?

| dragosx2002 a răspuns:

Crede-ma eu as alege Note 4 pentru ca pentru mine e mai bun + ca aproape toate aplicațiile sunt gratuite, si e mai simplu de navigat pe el.

| Alexutzu13n a răspuns:

Cumparati Samsung galaxi note 4, deoarece iPhone-ul 6 plus se indoaie. Funda?

| Costin_Stefan_M._1999 a răspuns:

Iphone 6 plus, singurul lucru pentru care as lasa oricand androidul pentru IOS ar fi erorile androidului care IOS-ul nu le are

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 4 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0455vx.php

Toate cele bune!