| Mitsa22 a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi big grin Ce ati alege intre Samsung galaxy note 2 si Samsung galaxy s3? si de ce? Funda celui mai bun raspuns. multumesc:*

Răspuns Câştigător
| crysstyna07 a răspuns:

Note 2. Procesor mai mare, Rami mai multi, Viteza la netul de pe cartela mai buna, display mare.

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Dintre astea note 2 este mult mai bun, pentru ca are mai mult ram, display mai mare, procesor mai mare si baterie mai mare, dar eu as recomanda un HTC

| alexandrUUUU78463724 a răspuns:

Buna si tie! Mie personal nu imi place niciunulhappyDe ce? Sunt prea mari si dai prea multi bani, iar cand iti cadeunul se face praf si ca sa il repari costa cam jumatate din telefonhappyDa la intrebarea ta as prefera note 2 happyFunda?