| JulieR a întrebat:

Samsung galaxy s advance, Samsung galaxy s II, Huawei Ascend Mate sau HTC One? Ce parere aveti de ele? Care e mai bun, care functioneaza mai bine? Funda! :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| RadikalGamer a răspuns:

HTC One clar! E cel mai bun telefon la ora actuala!

| davidtm a răspuns:

Htc one, e cel mai bun, dar tu pana acum ai spus s2 care e 1000 de lei si s advance care e vreo 800 lei.si tu ai zis HTC one care e 20 si de mil..nu te inteleg.

| JulieR explică (pentru davidtm):

Mai intai imi aleg un telefon care imi place si apoi ma gandesc la pret, daca imi permit sa mi-l iau sau nu :*

| JulieR explică (pentru FR3SH):

Dar de Huawei Ascend Mate ce zici?

Răspuns utilizator avertizat