| Serban_Valentin_1993 a întrebat:

Samsung Galaxy S II Plus sau Orange San Remo

Răspuns Câştigător
| lalalapsfedr a răspuns:

SII plus. il am si sunt foarte multumita de el, Orange san remo il are varul meu dar a zis ca merge cateodata greu, si touch'ul u e prea activ. funda?

3 răspunsuri:
| ITvladutu a răspuns:

S || e mai bun. E mare, claritatea e super, 1 GB ram, camera 8 MP, e bun, ia-l cu incredere

| KinekT a răspuns:

Niciunul cauta la s2 e cu 100 de lei mai scump dar are performante mai bune pe cand s2plus e mai ieftin il scapi odata pe jos si gata... daca nu un LG optimus 4x hd de pe telefonultau.eu dar ini niciun caz s2 plus sau san remo

| GabyG a răspuns:

Nu prea poti compara Samsung cu Orange. La Samsung nu sunt atatea riscuri cu probleme de hard/soft. Deci clar ca recomand s2 plus (si designul e mai placut)