| Comanescu_Elena_1997 a întrebat:

Samsung Galaxy S4 sau Samsung Note 3? Argumente va rog frumos happy

4 răspunsuri:
| AndreiAndreiP a răspuns:

Samsung Galaxy Note 3, mie imi plac telefoanele mari, nu ca S4 ar fi mic dar Note 3 mi se pare mai rezistent si mai usor de utilizat si are un aspect placut ochilor.

| Shimozukushiki a răspuns:

Nu cred ca ai vrea sa ai o lopata pe care nu o poti baga in buzunar, sincer as alege S4.

| piratul a răspuns:

Am avut si s4 si note 3 si note 3 lite, s4 este un telefon bun si rapid face poze super mai bune ca note 3 dar este alunecos daca nu ai iei o husa din piele sau silicon si bateria daca navighezi pe ne nu tine mai mult de 10 ore la note 3 tine mai mult pentru note 3 singurul inconvienient este ca e mare. Parerea mea este, ca daca iti permiti galaxy s5 este tare de tot mult mai rapid si mai inteligent decit S 4 sau note 3 nu intra apa in el este rezistent si bateria tine cam dublu ca la s4 are cititor de amprenta senzor cardiac accelerometru si multe alte optiuni...

| K0sti a răspuns:

Argumentele sunt specificatiile celor doua telefoane! Compara-le, sau e greu!