| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca ar fi mai bine sa-mi cumpar dintre Samsung Galaxy Note si Galaxy Nexus Prime? Raspunsul cu cele mai multe argumente si descrieri despre cele doua va primi funda.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

As merge pe Nexus prime. Ele practic sunt asemanatoare, oricum si galaxy note va primi update 4.0. Dar rezolutia mai buna a lui Nexus prime ma face sa cred ca e o alegere mai buna(diferente nu prea sunt, dar pe Nexus prime se vede cam la fel de clar ca pe iphone

| darrio2007 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini.Nu este nevoie de argumente.Am si sunt foarte multumit de el.Ieftin si bun.

| sltlp a răspuns (pentru darrio2007):

A zis galaxy note, cred ca nu sti ce telefoane zice el, de ai raspuns asa pe langa. cauta pe google si ai sa vezi

| darrio2007 a răspuns (pentru sltlp):

Le cunosc si pe celelalte doua.De asta am recomandat Mini.Este mai bun.

| sltlp a răspuns (pentru darrio2007):

Nu cred ca sti ce vorbesc. Nu cunosti nimic. E ca si cum cineva ti-ar zice sa alegi intre un bmw si un audi, iar tu ii recomanzi o dacie 1300 obosita