| cobraa a întrebat:

Samsung galaxy s5 sau Samsung galaxy s5 dual sim? si de ce?

5 răspunsuri:
| Ana081 a răspuns:

Dual sim pentru ca poti sa introduci 2 cartele. chiar daca nu ai. dar poate o sa vina un moment dat si o sa ai 2 cartele. si nu o sa trebuiasca sa umbli cu 2 telefoane laughing

| Alexalina a răspuns:

Dual sim doar dacă vrei sa îl folosești cu doua cartele doi operatori ( ex. Orange și Vodafone
S5 e doar cu o singura cartela sim

După mine eu as alege s5 pentru ca eu nu sunt pe doua cartele

| LTAA a răspuns:

Scrie clar in nume. Ai doua numere de telefon?

| AlexElektro1987 a răspuns:

S5, pentru ca telefoanele dual-sim se strica mai usor decat cele single-sim si mai ales ca, daca vrei sa il vinzi vreodata, telefoanele single-sim sunt mai cautate decat cele dual-sim. Dar eu ti-as recomanda un M8.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

D.p.d.v. tehnic sunt la fel, doar că modelul Duos are 2 sloturi SIM :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6033&idPhone2=6272

Toate cele bune.