| cobraa a întrebat:

Cine imi zice ce diferenta e intre Samsung galaxy s5 si Samsung galaxy s5 dual sim are funda big grin

Răspuns Câştigător
| Youth a răspuns:

Diferenta dintre Samsung Galaxy S5 si Samsung Galaxy S5 Dual Sim o reprezinta capacitatea telefonului Samsung Galaxy S5 Dual Sim de a opera cu doua cartele sim.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa cum ii spune si numele, dual sim accepta doua cartele simultan

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

D.p.d.v. tehnic sunt la fel, doar că modelul Duos are 2 sloturi SIM :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6033&idPhone2=6272

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Singura diferenţă între cele 2 e că S5 dual sim are 2 si simuri iar S5 normal are doar un singur sim.

| Otto2014 a răspuns:

S5 dual sim accepta 2 cartele, s5 doar una