| dygas a întrebat:

Samsung s5260 (STAR 2). cine mai are acest telefon? am si eu o problema cu el! cand intru pe net imi zice memorie plina! stie cineva de ce?

3 răspunsuri:
| iuliaa27 a răspuns:

Buna! Si eu am STAR 2 dar, niciodata nu mi-a aparut asa.Incearca sa-ti iei un card si sa-ti pui pe el poze si melodii. Mai goleste din memoria telefonului. Merge?

| Eooo98989898 a răspuns:

Nu am modelul acesta de telefon,dar presupun ca ar fi ceva legat de chachee,avand in vedere ca nu poti naviga pe internet,atunci iti vei da jos de pe calculator si prin cablu usb il vei introduce in telefon, intra pe apk mania, pe net si scrie,, App Mgr Pro 3, sau mai bine App 2 SD! Asa App 2 Sd,salvezi in pc, daca apare sunt forma de cartile alea una peste alta dai extract here (extragere aici) si apoi iti faci un folder pe telefon si introduci ceea ce a extras, iar apoi din telefon, cauti folderul dai click pe asta si il instalezi, apoi intri in el si vei gasi golire memorie cachee.bafta!