| GiiaaBăă a întrebat:

Am un telefon Samsung Star II S5260 si am Wi-Fi si pot sa-l folosesc cu parola (am si din ala de internet si pot sa folosesc Wi-Fi-ul daca stiu parola). Asa, in fine. big grin Si cand intru pe internet (pe telefon) pe un site mai mare, dupa ce se incarca pagina imi apare MEMORIE PLINA! Si nu pot sa mai fac nimic pentru ca imi apare in continuu. Dar eu am si Card si am multa memorie (am verificat)
Ce pot sa fac ca sa mearga?

1 răspuns:
| Adriankuala a răspuns:

In browser internet de la telefonul tau trebuie sa stergi cronologia cookie memoria virtuala este plina