| Mysteryossa a întrebat:

Se merita sa dau un LG optimus L5 pe un Samsung Galaxy Mini 2 nou, full box+ 100 lei din partea lu' ala?

6 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

L5-ul este mai performant decat Mini 2, dar daca vrei acea suta da-l.
Decizia este a ta. daca sa vrei inapoi telefonul vechi mai bine nu-l mai dai (parerea mea).

| Mysteryossa explică (pentru introduaicinumele):

Eu am avut inainte Samsung si m-am inteles bine cu el.iar la LG nu ma tine bateria..mai mult de asta il dau

| IonuTc007 a răspuns:

Se merita 'combinatia' aceasta, eu as face schimbul, dar decizia e a ta!
'Funda?smug'

| Mark222 a răspuns:

Eu zic ca este decizia ta, dar eu spun ca se merita.

| davidtm a răspuns:

LG nu se compara cu Samsung.
Samsung este firma nr 1.am vazut ca foarte multi oameni nu sunt multumiti de LG si se strica.
alege Samsung.
funda?

| Mysteryossa explică (pentru davidtm):

Aha...am vazut si eu pe net ca au si cama celasi lucru..pe mine ma intereseaza mult sa ma tina bateria.