| Alvin_8845 a întrebat:

Se poate pune jocul Pou pe telefon fara Android? Am un telefon LG T375 si are Java pe el. Se poate pune Pou pe el. Daca da, nu imi dati daca va rog frumos un site de unde sa il pot downloada si care sa mearga 100%? Dau fundita!

4 răspunsuri:
| TheDarkMita a răspuns:

Nop jocurile ptru android is pentru android jocurile java is ftft slabe laughing sry

| Diana006 a răspuns:

Nu se poate pune jocul Pou pe un telefon fara Android. Imi pare rau, merge doar pe Android.

| Azµre a răspuns:

Nu. e făcut doar pentru andoid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Jocurile care se iau de pe Android nu pot fi puse pe telefoane fara.Sunt niste jocuri pe care le poti downloada de pe net pentru anumite telefoane. Google it.