| ZdG a întrebat:

doresc sa stiu daca e posibil sa instalezi jocul pou pe un telefon Nokia (are java), si ma intrebam daca nu cumva imi puteti spune un site de unde il pot downloada, va multumesc happy

2 răspunsuri:
| Faur_Robert_1998 a răspuns:

ZDG jocul pou nu mere din pacate decat pe un telefon cu android sau ios iti recomand un telefon cu android la 400-500 lei se numeste Alcatel one touch 991 are android si te poti juca linistit pou Bafta!

| aniella08 a răspuns:

Pou este o aplicatie creata pentru android. nici macar pe pc nu se poate instala