| OnePiece a întrebat:

Se preconizeaza ca pana in 2018 Huawei va depasi Apple la numarul de telefoane vandute si va ajunge pe locul 2 dupa Samsung. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In Australia se vad ca painea calda!
Eu mi-am luat acum 6 luni un Huawei G8, iar sotul un Huawei Nexus P6 si un smart watch tot Huawey si suntem foarte fericiti cu ele!
Cele mai rapide updateuri ale lui google intra automat pe telefoanele noastre zilnic, pentru ca Huawei este brandul scos de Google!
Nu mai dai 2 bani pe Apple, dar inca imi place Samsungul, care il am localizat pe locul 2 la preferinte, dupa Huawei.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Foarte posibil! Numai cine are bani de aruncat cumpara Apple big grin

| darrio2007 a răspuns:

Daca ii va intrece si la calitate, posibil. Dar nu cred.

| Edisor27 a răspuns:

Nu prea cred