| anonim_4396 a întrebat:

Se spune ca telefoane Huawei sunt mult mai bune ca si telefoanele Samsung si Apple. Este adevarat?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fals

suntserios
| suntserios a răspuns:

In ultima perioada au scos niste modele fiabile si foarte interesante. Eu sunt foarte multumit de P9 pe care il am, niciun Samsung din cate am avut nu s-a comportat atat de bine

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiecare firma din cele amintite are multe modele de telefoane, asa ca se poate ca unele telefoane Huawei sa fie mai bune decat unele telefoane Samsung sau Apple.
In schimb, la modul general, luand in calcul toate modelele, nu cred ca sunt mai bune.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man Huawei au in ultima perioada modele foarte bune de telefoane, daca te gandesti sa iei telefon gandeste-te doar ca Nexus 6p are probleme cu anumite updateuri de os uneori se brickuie intr-un restart loop, iar pe modelele de p8lite si p9lite se poate arde antena wifi sau gpsul sau ceva daca se supraincalzeste telefonul. in rest, mai aveau anumite modele probleme cu bateriile sau se descronizeaza camerele foto la modelele cu 2 camere pe spate si nu mai pot focaliza.

mate 9 si mate 10 sunt excelente si nu sufera de nicicare din problemele de mai sus

| Crisstinayy12 a răspuns:

Nu cred... Eu tot am Huawei. Sunt mulțumită de el dar tot e spart. Pot să spun că merge bine, are 32 GB, doar că e foarte fragil huaweiul meu chiar daca nu pare astam

| anonim_4396 explică (pentru Crisstinayy12):

Cam toate telefoanele din ziua de azi sunt fragilewinking stai sa vezi un Samsung galaxy s8, daca il scapi putin e mort.

| Crisstinayy12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Al meu e super spart sus la camera frontala și se termină până la sfert de ecran și după tot e crăpat și jos e crăpat și camera din spate la fel

| anonim_4396 explică (pentru Crisstinayy12):

Pff nu o sa-ti mai poti face selfie-uri laughing e grava problema

| suntserios a răspuns (pentru Crisstinayy12):

Faptul ca tu nu ai grija de telefon nu il face pe el mai putin fiabil. Toate se sparg