| EdwardAlex a întrebat:

Smartphone-uri bune pana in 1300 lei? Dau fundaa

Răspuns Câştigător
| Manea_Claudiu_1995 a răspuns:

Lg g2, am observat ca Allview x2 soul e destul de bun. fuunda?

12 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Iti recomand un redmi note : http://www.emag.ro/......DWY7QBBBM/

| RaduTN a răspuns (pentru Jipa95):

Tu ai ceva cu telefonul acesta rolling on the floor
Nu zic ca nu-i bun dar doar pe acesta il recomanzi.

| HIPHOPLIVE a răspuns:

Samsung ace, evolio onyx, sau vreun telefon din gams Motorola.

| RaduTN a răspuns:

S2 Plus, S3, Nokia lumia 730, LG G3.

| Dzeko7 a răspuns:

All view x2 soul

| Dzeko7 a răspuns:

Samsung galaxy s3

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Samsung Galaxy Mega, S4, S4 Zoom

| OnuOnulică a răspuns:

LG G2 Mini, S3 Neo, S4 Mini, Evolio X6, Lenovo A859, Allview P7 Xtreme, Allview X1 Soul Mini, Huawei Ascend G6...

| Madalyn_Madalynutzu_1999 a răspuns:

Samsung Galaxy S3. Am achizitionat acest tel in urma cu 3 luni. Eu am dat pe el 1100 lei, sunt foarte multumit de el. Camera foarte buna, sunet bun, nu are pic de lag, la jocuri merge perfect, pe internet merge foarte bine. Singurul lucru care m-a dezamageste este bateria, acum depinde cum il folosesti. Eu stau continuu pe facebook si vorbesc continuu la el si ma tine o zi, dar daca vorbeste 10 min pe zi la el te tine si 3 zile. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Acesta este foarte bun http://bit.ly/1yvSLBp

| kteichd a răspuns:

Htc one s