| soraGrime a întrebat:

Smartphone-urile Allview sunt bune de ceva, asa, per total? Pareri pro/contra, please happy

6 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Nu chiar, s-au strecurat și ele puțin pe piață, deși doar camera are un avantaj.

| kzd a răspuns:

Nu am incredere in ele, s-au strecurat pe piata, dar raman de parere ca Samsung, iphone, Htc, Lg si Sony sunt cele mai bune. In ordinea asta. O zi buna!

| Gavrila_Alexandru_1998 a răspuns:

Nu prea sunt bune ...se strica repede

| coztel5437 a răspuns:

Mai camera e de ele...s-au strecurat asa...

| kissyou a răspuns:

Sunt foarte bune telefoanele, chiar mai bune decat galaxy-urile sau iphon-urile cu toate ca este mai rezistent la cazaturi iphon-ul.Au multi colegi de-ai mei si sunt multumiti de ele iar acum vreau sa-mi iau si eu.Iti recomand Allview P9. Daca nu dsti convins poti sa te uiti pe net si sa faci comparatii cu alte telefoane

Răspuns utilizator avertizat