| OanaBeautiful a întrebat:

Ce parere aveti despre Smartphone Dual Sim ALLVIEW P5QMAX, 5.3", 8MP, Micro SD, Negru?
(Pareri pro/contra)
Raspunsul detaliat primeste funda :*

Răspuns Câştigător
| BoogdanN a răspuns:

Uite aici un videoclip ajutator http://www.youtube.com/watch?v=pYENY_mZ53c nu e in romana dar intelegi daca stii putina engleza.In opinia mea e un telefon destinat celor ce vor sa atraga atentia, perfect pentru youtube, jocuri, poze, socializare si chat deoarece are un ecran generos de 5'' plus procesor si camera excelente pentru ce este destinat.Contra:este putin cam lat dar la performantele lui e de asteptat.Altceva nu am gasit impotriva lui. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat