| RaresArghisan a întrebat:

Spuneti mi si mie va rog numarul de la deranjamente telekom ca nu il gasesc nicaieri, dau funda și multumiriwinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ușor să intri în contact cu noi! Sună la 1234 (gratuit din rețelele Telekom fix și mobil) sau 021.404. 1234 și 0766.12. 1234 (tarif standard din orice rețea) și suntem mereu la dispoziția ta, 24/7! În plus, ai acces la un meniu robotic personalizat în funcție de produsele active pe contul tău de telefonie mobilă și/sau fixa (telefonie, internet și TV).