| VictorFT a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste jocuri care merg pe Samsung galaxy s6310 e model nou, dar vreau niste jocuri care sa mearga din prima cand le instalez ca angry birds sau temple run, sa nu imi ceara net sa le descarc jocurile, dau funda plss! happy

Răspuns Câştigător
| GigiManivela a răspuns:

Este imposibil sa descarci un joc fara internet, dar uite o lista cu jocuri frumoase:

angry birds rio/seasons; temple run /2; subway surfer; rail rush; jetpack; vector; dirty road truck; bad piggies; speedx 3d

FUNDA?

1 răspuns:
| AirCloud a răspuns:

Pai, iti recomand jetpack joyride, temple run oz, slender man(daca iti place horror), iron man3(dar, nu-s sigur daca merge), counter-strike. sper ca te-am ajutat.