| Eugeniusu a întrebat:

Am telefon Samsung Galaxy Y, am Android 2.3.6 pe el si vreau niste nume de jocuri cu grafica buna... Dar nu 3D gen 'Assassin's Creed', 'GTA-3' ca nu-mi merg jocurile 3D :-s nu stiu de ce, am inteles ca trebuie 2 programe sa le instalez in telefon. Daca stiti ce programe si de unde sa le iau dau funda + vot si ce vreti voi laughing. Vreau ceva mai simplu dar cu grafica buna si sa fie amuzant dar nu ca Angry birds(sau cum se numeste). Dau funda, multumesc! big grin

1 răspuns:
| Monosilabic a răspuns:

Cauta pe Google play o sa gasesti mai multe jocuri dar trebuie sa intre de pe telefon