| GeoOk a întrebat:

Ssalut TPU happy Am un Samsung Galaxy ss5570 are android 2.2 si as vrea sa-i instalez unu mai bun. Va merge bine? Spuneti-mi ce android mai bun ar putea sa-i mearga fara probleme happy Funda

4 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Poti pune launchere android, dar nu cred ca ii poti marii versiunea de android.

| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 a răspuns:

Nu se schimba androidul la telefoane si tablete nu este ca la pc

| CorcoVS a răspuns:

Telefonul tau poate sa treaca la android 2.3(Gingerbread). Trebuie sa ai conexiune de internet si sa intri in: Setari->Despre telefon->Update Software->Update.
Sau alternativa ar fi sa iti rootezi telefonul dupa care sa iti instalezi un custom rom(calea mai grea). Funda?

| Gheorghe_Mihai_1998 a răspuns:

Intri la setari apoi la actualizare sistem si o sa apara actualizarea curenta a sistemului de operare