| ancabianca69 a întrebat:

Stie cineva daca se poate reconsitiona vopseaua spate la un iphone 5S? Daca da, unde anume? In Bucuresti as vrea

Răspuns Câştigător
| AnthonyWhite a răspuns:

Nu cred ca se poate asa ceva, dar am o idee, e chiar traznita dar cred ca ar merge. urmareste setul asta de clipuri (este o lista cu ceea ce trebuie sa vizionezi ca sa intelegi) si poti face orice. Chestia e ca trebuie sa mergi undeva la un service GSM sa desfaci telefonul sa iei DOAR spatele telefonului si sa il faci asa. Sunt in capitala locuri unde se face asa ceva. cauta pe net. Eu consider ca ai putea gasi o nuanta foarte rara pentru spatele ihpone-ului tau si ar iesi UNIC.

1 răspuns:
| ancabianca69 explică:

Preferam originalul, dar o sa incerc si ceva nou