| AdelaAde7 a întrebat:

Hey, Mi-am cumparat un iphone 4s pe negru, si nu prea mai imi place cum arata...as vrea sa fie alb in spate pot schimba carcasa, dar in fata? Se poate? Merci, funda :****

Răspuns Câştigător
| RalucaWTBUN a răspuns:

Daca vrei sa schimbi carcasa din spate, va trebui sa schimbi si partea din fata (ceea ce inseamna display etc ), nu le poti luaț separat + ca in Romania nu se prea gasesc piese originale, si daca le ei vor merge putina vreme si nu atat de bine ca piesele originale. Si eu am ecranu spart si m-am interesat de asta, so numa iti faci de lucru * zic eu*.

3 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Dar e scump sa o schimbi :/, nu se merita, mai bine iti iei o carcasa si o pui deasupra neagra cu ceva pe ea sa fie mai smechera, albul acela din cate am observat se va face galben.

| coztel5437 a răspuns:

E prea scumpa carcasa unui iphone....de ce nu ti l-ai luat direct pe alb?

| wireles a răspuns:

Se poate...dar te costa ft mult...parerea mea este mai bine poartal intro husa, carcasa asa mai smechera