| kpoplover21 a întrebat:

Stiti cumva ce sa'i fac telefonului ca sa nu mai sune alarma in fiecare noapte la 00:00.Le'am dezactivat si sters pe toate dar nu stiu de ce suna, de o luna aproape, in fiecare noapte. straight face
Stiti ce pot sa'i fac?
Am cautat la setari dar nu stiu de unde as putea sa'l dezactivez...
P.S. : Am Samsung star 3
Va rog, ajutati-ma!

1 răspuns:
| PascuPetre a răspuns:

Telefon Samsung am si eu si mi s-a intamplat si mie chestia asta daca vrei sa scapi de alarma trebuie sa revii la setarile din fabrica iar codul este cel pe care il ai si la securitatea telefonului iar daca nu l-ai schimbat atunci cred ca codul este asta: 0000 sau 1234... dar inainte salveaza-ti cam tot ce ai pentru ca s-ar putea sa pierzi contactele, mesajele, melodiile, pozele, video-urile.Fa-ti un backup pentru siguranta