| kpoplover21 a întrebat:

Stiti cumva ce sa'i fac telefonului ca sa nu mai sune alarma in fiecare noapte la 00:00.Le'am dezactivat si sters pe toate dar nu stiu de ce suna, de o luna aproape, in fiecare noapte. sad

Stiti ce pot sa'i fac?

Am cautat la setari dar nu stiu de unde as putea sa'l dezactivez...

P.S. : Am Samsung star 3

Va rog, ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

E posedat de drac.

| GeorgeMojoiu a răspuns:

Dai Stergere Globala la telefon.
P.S pe viitor ai grija la categoriewinking

| kpoplover21 explică (pentru GeorgeMojoiu):

Stiu stiu am gresit categoria laughing)).
Ms de raspuns.

| Tripleevil a răspuns:

Inchide-l, si eu aveam problema asta si nu stiam sa o rezolv.

| kpoplover21 explică (pentru Tripleevil):

Pai deja il inchis in fiecare seara sad. Si l'am resetat aseara si iar a sunat la 00:00... deja ma enerveaza. I'l vrea cineva? Gratis laughing)))))

| Spiti_Eric_2000 a răspuns:

Man daca e android dai sa resetezi tot telefonul din setari de la PRIVACY si dai Factory data reset
P.S sa iti scoti cardul de memorie si cartela.Ca sa nu iti stergi tot.
Funda?