| DarcieClaire a întrebat:

Stiti cumva daca exista husa de silicon pentru Samsung s 3570 sau daca nu o husa pe care sa o decupez eu.

Răspuns Câştigător
| sickoffallthings a răspuns:

Gasesti la mai toate Samsung-urile husa de silicon, incerca la Orange shop, cat despre husa de decupat nu am auzit asa ceva pana sa scrii tu aici.

3 răspunsuri:
| DarcieClaire explică (pentru sickoffallthings):

Multumesc. Ma voi duce maine la Orange Shop. Husa de decupat am vazut la o fata si nici eu nu am crezut ca exista asa ceva.

| sickoffallthings a răspuns (pentru DarcieClaire):

Cu placere, nu am auzit pana acuma si inca mi se pare ciudat!