| Gabrielaa90 a întrebat:

Stiti voi că atunci cand apelezi *100# iti dă mai multe optiuni si este una "Internet" iar atunci cand intrii scrie la prima optiune "Testeazaă gratuit internetul pe mobil".Ati incercat? E gratis sau e la vrăjeală? >Funda:

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

DA, este gratis!

Dar, dacă DEPĂŞEŞTI cei 100 MB atunci PLĂTEŞTI traficul depăşit ( faci cost suplimentar )...

5 răspunsuri:
| Mattew a răspuns:

Eu unu nu am incercat, dar pot sa iti spun ca la vdf ai net pe mobil de la 2euro pe luna(50 MB)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este gratis am incercat eu

| ɔɐıɔ a răspuns:

Primesi internet timp de o luna, dar doar 100 mb, ceea ce iti ajunge cam 10 videoclipuri vazute pe youtube(fara HD).
Daca vrei sa citesti pe net, stiri sau alte articole, da, merge.

| Juleuuss a răspuns:

Nu e vrăjeală, e gratis. Acea opțiune are 100 Mb, pe care-i activezi. Asta poți s-o faci doar o dată pe an. Am folosit-o deja. Baftă!

| DaLegend a răspuns:

Am incercat si eu! Momentan folosesc propria optiune de la Orange cu 5euro/luna si este mult mai buna decat orice alta optiune cu 500MB de internet si 3000 de minute in retea + SMS si MMS nelimitate...
Iti recomand si tiebig grin