| ladypink1 a întrebat:

Buna happy Facebook-ul pentru mobil este gratis chiar daca nu ai acces wireless sau internet pe mobil? Pe prima pagina a Facebook am vazut ca iti poti scrie nr. de tel. si ai facebook pe mobil dar e posibil si fara internet mobil? Funda happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu este posibil sa iti functioneze facebook fara o retea de internet pe mobil. Iconita de la facebook o sa-ti apara pe telefon dar nu va fi functionala fara conexiune internet.