| Eu_Bogdy_1998 a întrebat:

Sunt bune telefoanele LG,pareri pro si contra va rog, funda!

4 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Eu vorbesc despre al meu...nu e bun...mi-as lua Samsung sau Nokia

| BoogdanN a răspuns:

Daca te referi la un telefon cu touch screen nu e bun pentru ca se defecteaza touch-ul repede, dar daca vorbesti de un telefon obisnuit e destul de bun.

| positivity a răspuns:

Am avut acum câțiva ani un LG, ce să zic, m-a ținut aproape trei ani.
Acum am un Samsung, și sunt mai încântată.

| Madutza95 a răspuns:

Sunt bune. eu am LG optimus black p970 si e foarte bun. are camera de 5. eu ti le recomand