| danutzcramu54 a întrebat:

Salut telefoanele de la ZTE sunt bune? Ca as vrea sa imi cumpar un zte blade 3 si am primit pareri pro si contra. voi ce sfaturi imi dati?

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Sint OK, cind ZTE faceau telefoane, altii se incaltau cu fesul. Ofera un raport pret/performanta/calitate mai bun decit altii fiindca sint celebri prin Asia, unde produc in cantitati uriase, asa ca pretul mai mic nu e neaparat expresia unei calitati inferioare.

| stroedaniel13 a răspuns:

Eu unul am auzit ca nu sunt ceara asa de durabile. am tot citit in ultima vreme pareri ale multor persoane nemultumite de aceste telefoane.

De ce nu iti iei un Samsung? uite un model interesant: http://bit.ly/1hOOA8l

| AlinNxD a răspuns:

Sincer. nu-l recomand

| TazHD a răspuns:

Telefonul este foarte bun, are colegul meu de banca dar trebuie sa ai foarte mare grija de el...bafta

| Aamerican a răspuns:

Uneori se si blocheaza de aia.

| Branisteanumihai a răspuns:

Nu recomand marca ZTE!
Am unul iar acum nu imi mai citeste simul si cardul!
Telefoane de proasta calitate!