| CTLN a întrebat:

Sunt bune windows phone-urile? spuneti-mi unul pana in 11 mil. funda

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Sunt destul de bune si au aplicatii super!
Iti recomand Nokia 925 Lumia!

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Tot ce este produs de Microsoft sunt numa gunoaie la suprapreț.De la tastaturi la camere web și renumitele platforme Windwos, dar cum sunt ahtiați după putere și monopol stalinist sunt capabili de orice chiar de mituirea demnitarilor sau de distrugerea companiilor ca IBM numa să fie doar ei pe piață, numa românu îi rididcă-n slăvi și le face recalmă gratis la produsele lor(windows). Deci am o părere foarte proastă. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi pe android, o sa ai mai multe avantaje. Vezi un Samsung Galaxy S3, S4 mini sau Lg G2 Mini.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Comparand Windows Phone cu Android, clar castiga Android.
Nokia 925 Lumia cu WP.