| soraGrime a întrebat:

Sunt in Orange si am net pe mobil(nu am WiFi). In curand urmeaza sa plec in Turcia. Voi putea folosi netul pe telefon de acolo?

Răspuns Câştigător
| Ykuzo a răspuns:

Daca folosesti internet in alta tara o sa fi taxat foarte mult. Te sfatuiesc sa iti cumperi de acolo o cartela si sa activezi internetul happy

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici sa nu incerci, daca ai roaming ul activat te va taxa de nici nu iti inchipui

| OnuOnulică a răspuns:

Nu cred.

| BubbleShoot a răspuns:

Acolo nu cred ca ai semnal pentru Romania Orange ..deci nu poti folosii internetul.

| subzero00ro a răspuns:

Daca activezi roaming cu siguranta poti dar tarifele sunt destul de mari

http://www.orange.ro/roaming/gprs-roaming-ro.html

| Anddii a răspuns:

Salut
Nu poti
De ce? Esti in afara ariei de acoperire ( ROMANIA). tu ai de la Orange Romania deci nu o sa-ti mearga.
Funda?big grin

| Alex_Cata_1991 a răspuns:

Daca ai semnal poti