| Stanciu_Sorina_1984 a întrebat:

TpU Am Samsung wave young le fleur si am vrea sa stiu cum pot face sa mearga sa apas pe el si ce de exemplu cu un betisor dar nu merge decat cu degetul Fundita!

Răspuns Câştigător
| godfather1997 a răspuns:

Buna, din cate stiu nu se poate folosi un betisor sau alt accesoriu pentru acest telefon. In momentul de fata nu se mai fabrica astfel de telefoane cu display rezistiv adica care sa mearga cu un betisor. Telefonul tau ca si majoritatea au display capacitiv adica merg numai cu degetul. Modelele mai vechi de telefoane aveau display rezistiv si mergeau cu betisor gen Lg cookie sau Nokia 5800. Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| DoarEu1999 a răspuns:

Buna!
Si eu fix din aceasta telefon am.
Am incercat si eu cu betisor dar nu merge sad
Betisorul merge doar la telefoane mai groase.
Fundita?

| mnthseby a răspuns:

Ai ecran capacitiv. acestea nu au nevoie de betisor. doar cele rezistive au nevoie deoarece nu merge calumea cu degetul mai mult trebuie sa umbli cu unghia.