| Ionut659 a întrebat:

TPU cum pot lua/înregistra vocea googleului translate (eu și engleza) și să o pun la un videoclip, o app sau ceva cu care pot înregistra vocea/sunetul interior ci doar atât, nu screen recorder.

4 răspunsuri:
| Laver_Edi_1997 a răspuns:

Apasa pe windows. dupa xbox, screenrecord. si inregistrezi cu microfonul. fara ecran gen.

| Ionut659 explică (pentru Laver_Edi_1997):

Păi pe tell

| MaRIAN9889 a răspuns:

Din cate mai tin minte, era o aplicatie numita hypercam, puteai înregistra video, dar puteai înregistra si doar audio. E bunicică aplicația, incearca, te va ajuta.

| Laver_Edi_1997 a răspuns (pentru Ionut659):

Tu daca vrei sa ajungi "tiktokar" cu telefonul ca 99% vrei sa faci meme uri cu vocea aia. n ai ce lucra doar cu telefonul