| Floreanicu97 a întrebat:

Salutare, m-am apucat recent de Youtube si folosec Screen recorder cel de la Xbox Game Bar din windows pentru a inregistra jocurile, problema este ca filmarea se vede f bine dar imi inregistreaza sunetul cu lag, care ar fi problema?

1 răspuns:
| SharpEagle a răspuns:

Adica, e defazat cu un interval constant fata de video, pe tot parcursul inregistrarii?
Daca da, poate fi de la resurse putine sau de la device-ul audio selectat in screen recorder, poate incerci alta optiune de acolo.
Oricum, ai si varianta in care sa editezi video-ul si sa faci sync intre video si audio.