| florinuka a întrebat:

TPU nu stiti minutele se pot trasfera pe o alta cartela Orange?

6 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Nu.Eventual daca ai abonament si iti incarci cartela direct cu minute.

| Trusca_Simona_1997 a răspuns:

Din pacate nu.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Nu, nu ai cum.
Dacă eşti pe abonament poţi să încarci cealaltă cartelă direct cu minute sau să-ţi activezi o opţiune.
Succes!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu, și nici nu se acumulează în luna următoare!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Minute nu dar credit da

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Nu poti transfera minute catre o cartela PrePay insa poti transfera credit. Uite mai mult detalii despre acest serviciu aici http://www.orange.ro/prepay/transfer-ro.html.
O zi buna,
Orange Helpers