| Francykissme a întrebat:

Stiti cum pot sa "sterg" toate minutele de pe o cartela?
Dau funda :*.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Minutele le folosesti....nu se pot sterge, daca iti dezactivezi optiunea respectiva tot ce faci e sa nu ti se mai reactiveze minutele dar care la ai iti raman pana ce expira

| Meow15 a răspuns:

Te suni pe fix sau pe alt telefon, răspunzi, şi le laşi aşa până se termină laughing. Sau vorbeşti cu o prietenă big grin.

| CMaria21 a răspuns:

Cred ca se poate prin dezactivarea extraoptiunii daca ai Orange dai la *100# si dai la optiuni active si dai dezactiveaza optiune activa! Succes