| Girly97 a întrebat:

Un asistent vocal în limba română se găsește pe Google Play?

Răspuns Câştigător
| NotNamed a răspuns:

Nu stii sa citesti sau ce e cu tine? A cerut un asistent vocal in limba romana, careia sa ii dai comenzi in romana si sa raspunda in romana. Greu de cap sunteti unii.

4 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

Nu cred. Din cate stiu, telefoanele de la Allview aveau asistent vocal in limba romana.

| Zuzu1991 a răspuns:

Absolut, extrem de ABSOLUT ***BUNA INTREBAREA***
si eu mor de curiozitate care ar fi raspunsul... SINCER, chiar morrrrr de curiozitate!

| Mirel4412 a răspuns:

Ai voice assistentul de la google. Sau bixby. E atat de greu sa cauti pe magazin play "asistent vocal"? E ca si cum ne intrebi daca afara ploua...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu vreau o asistentă blondă si cu ochi albastrii.