| DeeaDyy a întrebat:

Un prieten de al meu are o problema cu telefonul. In timpul zilei merge extrem de greu si seara, dupa ora 9 merge fenomenal. Aveti vreo idee de ce face asa?

P.S. Are Samsung galaxy s duos

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

O fi telefon nocturn

| Kenya a răspuns:

Tipic Samsung-urilor rolling on the floor
Ti se pare, e o coincidenta. Sa il schimbe daca merge chiar asa greu.

| Gavris_Paul_1997 a răspuns:

N-am idee dar problema asta o am si eu

| sowhynot a răspuns:

Nu tine de timpul zilei, e doar o coincidenta

| DenisaKarolina a răspuns:

Am avut si eu un telefon ca si acesta dar nu aveam aceleasi probleme, probabil ziua cand e mai cald se supraincalzeste. happy

| Soka577 a răspuns:

Pai sincer sa iti spun mai toate telefoanele fac asa este din cauza caldurii si poate ma crezu nebun dar aici este de vina si bateria deoarece ea face parte din procesor si zii prietenului tau sa isi stearga aplicatiile inutile. Apoi sa isi instaleze pe telefon 360 security si sa nu instaleze din surse necunoscute. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Dacă te referi la internet poate seara e reţeaua mai liberă. Dar dacă te referi în general înseamnă că e o pură coincidenţă.