| Brebb a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung galaxy S duos?

Răspuns Câştigător
| Raspunzatorul25 a răspuns:

Avantaje:
-se pot baga doua sim-uri
-imagine clara
Dezavantaje:
-baterie scurta
-memorie mica
I-as acorda nota 8/10.
Funda*?

1 răspuns:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Vroiam sa imi cumpar la un moment dat pentru ca aveam nevoie de un telefon dual sim si l-am incercat intr-un showroom.

Trebuie sa recunosc ca se misca destul de bine pentru un telefon la acest pret. Totusi, iti recomand ca mai intai sa citesti si parerile celor care l-au cumparat deja, de aici: http://bit.ly/1iJUsFC

Vezi ca pe 9 decembrie il vei gasi la un pret special pentru ca magazinul implineste 12 ani si vor fi foarte multe reduceri.